Dni otwarte 2019


Zespół  Szkół  Technicznych i Leśnych  serdecznie  zaprasza  uczniów gimnazjów i szkół podstawowych z opiekunami oraz indywidualnie na DNI OTWARTE, które odbędą się 12,13 i 14 marca 2019 roku w naszej szkole – ul. Grunwaldzka 9.

Uczniowie będą mogli wziąć udział w warsztatach, przedstawiających poszczególne kierunki kształcenia:

  • Technik analityk;
  • Technik informatyk;
  • Technik leśnik;
  • Technik logistyk.

Dla odwiedzających przygotowane zostały atrakcyjne pokazy, doświadczenia, prezentacje multimedialne, pozwalające odkryć bogactwo oferty edukacyjnej naszej szkoły. W trakcie warsztatów młodzież będzie miała okazje zobaczyć doskonale wyposażone klasopracownie przedmiotowe, laboratoria chemiczne i pracownie komputerowe.
 
Zwiedzający będą mogli porozmawiać z nauczycielami i uczniami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania naszej placówki.
 
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia telefonicznie: 33 861 28 40, 33 861 35 63  lub na adres e-mail: sekretariat@zsdil.pl 

Przyjdź i przekonaj się, że „KORNIK”  TO NAJLEPSZY WYBÓR