Dzień Sportu w Korniku – IV edycja

21 września, w naszej szkole, uczestniczyliśmy w niezwykłym wydarzeniu – prawdziwym święcie sportu! Potyczki indywidualne i zespołowe, w różnych dyscyplinach i pomiędzy różnymi klasami, a wszystko w duchu zdrowej rywalizacji. Tak, to jest możliwe! Wszyscy zawodnicy starali się uzyskać jak najlepszy wynik, pamiętając przy tym o dobrej zabawie i wzajemnej życzliwości.

Piłka nożna dziewcząt i chłopców, siatkówka oraz tenis stołowy, to dyscypliny, które królowały tego dnia! Do tego, projektowanie plakatów w grupach. Każdy był zaangażowany!

W tle zapach grilowanej kiełbasy i muzyka, a na deser pyszne ciasta. Wszystko to dopełniło nasz przyjacielski charakter szkoły, gdzie każdy mógł poczuć się jak w domu. 😊

Dziękujemy Dyrekcji naszej szkoły za stwarzanie dobrego miejsca rozwoju naszej wiedzy, ale i miejsca rozwoju naszych wzajemnych relacji. ⚘ Dziękujemy szczególnie organizatorom Dnia Sportu, nauczycielom wychowania fizycznego: Pani Edycie Szubie, Pani Aleksandrze Golec-Cholewie, Pani Joannie Parasyn, Panu Krzysiowi Jakubcowi oraz Panu Grzegorzowi Mrózkowi.

Dziękujemy Radzie Uczniowskiej i wszystkim uczniom za pomoc przy zorganizowaniu tego pięknego wydarzenia. ⚘Dziękujemy grupie grilującej i grupie deserowej. Dziękujemy naszemu DJowi! Jesteście wielcy!

Już czekamy z niecierpliwością na kolejną edycję Dnia Sportu w Korniku!

Wyniki, nagrody i pozostałe informacje🏅 zostaną przedstawione podczas szkolnych uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela. Do zobaczenia Kochani!👍