DZIEŃ SPORTU W KORNIKU ⚽️

Dzień SportuW zdrowym Korniku, zdrowy duch! Wspaniały, udany i pełen wrażeń Dzień Sportu w naszej szkole. To już trzecia edycja tego fantastycznego wydarzenia w Korniku. 28 września 2017 roku, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zorganizowali sportowe, artystyczne i literackie zmagania, w każdej dziedzinie motywem przewodnim był  oczywiście sport i zdrowy styl życia. Przyjazna atmosfera, zgranie młodych ludzi i piękne słońce, a wszystko połączone w całość dźwiękami muzyki, prezentowanej przez zespół naszych szkolnych DJów. Dodatkowo, imponujący pokaz strażacki, szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy i smaczny poczęstunek. Mieliśmy także okazję poznać talenty wokalne uczniów klas pierwszych, którzy po raz pierwszy na forum szkoły dali niesamowite występy! Dziękujemy Wam młodzi Kornikowcy za spontaniczny i pełen zaangażowania udział w Dniu Sportu!

Dziękujemy nauczycielom Wychowania Fizycznego za krzewienie kultury sportu i za zorganizowanie tego wyjątkowego wydarzenia! Dziękujemy Radzie Uczniowskiej za włożoną pracę w przygotowania i przeprowadzenie Dnia Sportu! Dziękujemy naszej Dyrekcji i całemu Gronu Pedagogicznemu za opiekę i za to, że zawsze Państwo wspieracie i pozwalacie rozwijać skrzydła talentów młodych ludzi!
Wyniki, nagrody, wyróżnienia i pozostałe szczegóły, zostaną przedstawione podczas szkolnych uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela. Do zobaczenia!