Gotowi na szkolenie w Portugalii, Olá!

Wyjazd kadry3 lutego 2018 roku 6 nauczycieli z Zespołu Szkół Drzewnych i Leśnych wyrusza do Portugalii na szkolenie mobilności kadry w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” na zasadach programu Erasmus+ realizowanego we współpracy z Fundacją „Proidea”. 😊
W szkoleniu biorą udział panie: Marzena Szczotka-Piecuch, Urszula Maciejko, Justyna Kliś, Lucyna Filosek i Lucyna Grońska-Dobosz oraz pan Grzegorz Filosek.
Cała grupa intensywnie uczestniczyła w zajęciach pedagogicznych, kulturowo-poznawczych dotyczących Portugalii, językowych: z języka angielskiego i portugalskiego oraz przedsiębiorczości i doradztwa zawodowego, co wynika z tematyki planowanego szkolenia.
Podczas pobytu będziemy mieli okazję zwiedzić szczególne miejsca w Portugalii: Lizbonę, Fatimę oraz Porto i Bragę.
Szkolenie potrwa do 10 lutego 2018 roku i zostanie zakończone uzyskaniem certyfikatów.
Até logo!