Informatyczne zmagania gimnazjalistów w Zespole Szkół Drzewnych i Leśnych

V Powiatowy Konkurs Informatyczny22 maja 2018 r. już po raz piąty w Zespole Szkół Drzewnych i Leśnych został przeprowadzony Powiatowy Konkurs Informatyczny dla uczniów gimnazjów. W tej edycji do „Kornika” przyjechało 12 gimnazjalistów wraz z nauczycielami. Uczniowie zmagali się z zadaniami teoretycznymi oraz częścią praktyczną. Nagrody i dyplomy wszystkim gimnazjalistom wręczyli Wicestarosta Żywiecki Stanisław Kucharczyk oraz Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Andrzej Widzyk.

 

Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Drzewnych i Leśnych otrzymała Szkoła Podstawowa nr 1 w Gilowicach.

 

Wyniki konkursu:

  • indywidualne

1 miejsce – Furtak Artur – Szkoła Podstawowa nr 1 w Gilowicach

2 miejsce – Pawełek Dominika – Szkoła Podstawowa nr 9 w Żywcu

3 miejsce – Knapek Patryk – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Twardorzeczce

 

  • drużynowe

1 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Gilowicach

2 miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Twardorzeczce

3 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9 w Żywcu

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.