Jarmark Bożonarodzeniowy 2018 z zespołem Kornik Band

Już po raz czwarty na żywieckim Rynku, w dniach od 21 do 23 grudnia 2018 roku, odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. Można było kupić przysmaki świąteczne, prezenty pod choinkę oraz posłuchać kolęd, pastorałek i świątecznych piosenek.

Zespół Kornik Band już po raz drugi został zaproszony przez organizatorów do udziału w tym Jarmarku i uświetnienie swoim występem tej imprezy.

Kornik Band (w bardzo licznym składzie – 27 osób) wykonał kolędy: Cicha noc, Lulajże Jezuniu, Mario, czy już wiesz, Do szopy, Skrzypi wóz. Młodzież zaprezentowała się wspaniale, a swoim wykonaniem inauguracyjnym wprawiła zgromadzoną publiczność w ten wyjątkowy, ciepły i radosny czas świąteczny. Dziękujemy za te chwile wzruszeń, dostarczanie pozytywnych emocji i tak piękną promocję naszej Szkoły.