Konkurs „Technik Absolwent”

16 grudnia 2020 roku Zarząd Główny SIMP zatwierdził wyniki XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP dla absolwentów szkół prowadzących kształcenie zawodowe „Technik Absolwent 2020”. 

Z przyjemnością informujemy, że aż 8 naszych absolwentów zgłoszonych przez oddział SIMP w Bielsku-Białej, otrzymało nagrody i wyróżnienia za całokształt osiągnięć w II etapie finałowym, organizowanym przez Zarząd Główny SIMP:

Nagrody zdobyli:

III miejsce

  • Aleksandra Janitek – specjalność „Technik Analityk”
  • Zofia Piasecka – specjalność „Technik Analityk”

Wyróżnienia

  • Jan Ciszczoń – specjalność „Technik Informatyk”
  • Maciej Działo – specjalność „Technik Informatyk”
  • Małgorzata Mieszczak – specjalność „Technik Logistyk”
  • Daria Korczak – specjalność „Technik Analityk”
  • Wioleta Kupczak – specjalność „Technik Analityk”
  • Marcin Wnętrzak – specjalność „Technik Analityk”

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!