«

»

Mar 23

NOWE kursy w naszej AKADEMII CISCO

CISCO

Zapraszamy wszystkie chętne osoby z naszej szkoły do zdobywania dodatkowych uprawnień potwierdzanych certyfiatami wydawanymi w ramach działającej w naszej szkole AKADEMII CISCO.

Już od 3 kwietnia zostają uruchomione dwa dodatkowe kursy:

 

 

  1. Programming Essentials in C – 70-godzinny kurs dla poczatkujących, przygotowany od podstaw, obejmujący zakresem umiejętności posługiwania się językiem programowania C++. Kurs – poza częścią e-learningową, oferuje również elementy praktyczne, co pozwala na przećwiczenie poznanych zagadnień w realnych sytuacjach. Kurs przygotowuje także do egzaminu certyfikacyjnego C Programming Language Certified Associate Certification.

 

  1. Introduction to the Internet of Everything – Wprowadzenie do Internetu Wszechrzeczy – 20-godzinny kurs obejmujący swoim zakresem zagadnienia związane z Internetem

 

Przypominamy że wszystkie kursy prowadzone w ramach naszej Akademii są dla uczniów naszej szkoły prowadzone bezpłatnie, nie pobierane są również opłaty za możliwość zdawania egzaminów oraz wydanie certyfikatów.

Osoby chcące uzyskać więcej informacji proszone są o kontakt z P. R. Wrona

Facebook