↑ Powrót do Osiągnięcia

2014/2015

Termin
miejsce

Nazwa
konkursu/ turnieju


Zasięg

Zajęte
miejsce

Imię i nazwisko
ucznia klasa

Imię i nazwisko
nauczyciela
/opiekuna

13.06.2015r. Milówka

Konkurs piosenki religijnej Fundacji Braci Golców „Milówka 2015”

  wyróżnienie

Kat. duety:
Paweł Zawiła kl. Ii
Kinga Kręcichwost kl. Ia

Lucyna Grońska-Dobosz

11.06.2015r. Żywiec

Konkurs wiedzy o ochronie środowiska pn: „Środowisko, przyroda, człowiek”

powiatowy (Z) III

Sandra Sierp kl. IIIao

Marzena Szczotka- Piecuch

26.05.2015r. Żywiec

Konkurs powiatowy „Piosenki mojej mamy”. powiatowy (Z) laureaci
finału

Kat. duety:
Marcelina Mydlarz kl. Ia
Marta Mydlarz kl. IV a

Kat. Soliści:
Paweł Zawiła kl. Ii

Lucyna Grońska-Dobosz

20.04.2015r.

Katowice

IX Konkurs Chemiczny organizowany przez Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Katowicki Oddział Polskiego Towarzystwa Chem. ogólnopolski finalista

Bartłomiej Kliś Kl. III a

Lucyna Filosek

18.04.2015r. Żywiec

Festiwal Artystyczny

„Moja Pasja”

powiatowy (Z) I

Kwartet instrumentalny „Kornik Band”
Wioletta Jakubiec kl. IVa
Magdalena Pytel kl. IIIa
Maria Skrzypek kl. IIIa

Lucyna Grońska-Dobosz

18.04.2015r. Milówka

Konkurs Krajoznawczy w ramach XVII Wiosennego Zlotu Turystyczno- Ekologicznego „Czyste Góry 2015”. powiatowy (Z) III

Aleksandra Sadowska kl. Ia

Marzena Szczotka- Piecuch

Urszula Maciejko

14.04.2015r.
Żywiec
XV Regionalny Konkurs „Sprawny w zawodzie – Technik Ochrony Środowiska” regionalny I Bartłomiej Kliś nauczyciele chemii
kwiecień 2015 Powiatowy Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny powiatowy II Grzegorz Kamiński kl. IIIi
Kamil Białek kl. IIIi
Krzysztof Jakubiec
13.04.2015r.
Żywiec
Festiwal Artystyczny „Moja Pasja” ogólnopolski I „Kornik Band” w składzie:
Wioletta Jakubiec
Magdalena Pytel
Maria Skrzypek
Lucyna Grońska-Dobosz
18.03.2015r. Żywiec V Międzyszkolny Turniej Szachowy Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizowany przez Bibliotekę Szkolną I Liceum Ogólnokształcącego w Żywcu powiatowy (Z) III

Paweł Tomala Kl. IV i
Tomasz Grabski kl. IV i

Kacper Czaniecki IIol

Roman Wrona
05.03.2015r.
Katowice
IX Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik” ogólnopolski finalista Bartłomiej Kliś nauczyciele
chemii
16.01.2015r.
Żywiec
IX Międzynarodowy Przegląd Kolęd i Pastorałek – Pastorałka Żywiecka 2015 międzynarod.
(Z)
III Sabina Jagosz, Marcelina Mydlarz
Kinga Kręcichwost 1a,
Paweł Zawiła 1i,
Maria Skrzypek
Magdalena Pytel 3a,
Anna Biernat, Kinga Bąk, Sylwia Błachut, Wioletta Jakubiec, Marta Mydlarz, Paulina Sporek, Dawid Mędrzak, Sebastian Tlałka, Magdalena Zemczak,
Lucyna Grońska-Dobosz
grudzień 2014r.

21 Międzynarodowy Festiwal Kolęd  i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika

w Będzinie.

międzynarod. (Z) udział

Kinga Kręcichwost kl. I a
Marcelina Mydlarz kl. I a
Sabina Jagosz kl. I a
Dominika Pluta kl. II a
Maria Skrzypek kl. III a
Magdalena Pytel kl. III a
Wioletta Jakubiec kl. IV a
Anna Biernat kl. IV a
Sylwia Błachut kl. IV a
Kinga Bąk kl. IV a
Marta Mydlarz kl. IV a
Paulina Sporek kl. IV a
Magdalena Zemczak kl. IVa
Dawid Mędrzak kl. IV a
Sebastian Tlałka kl. IV a
Przemysław Lesiak kl. IV i
Mateusz Syposz kl. IV i
Damian Pawlus kl. IV i

Lucyna Grońska-Dobosz
17.11.2015r. Żywiec

XV Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek organizowanym  przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii Narodzenia NMP w Żywcu

 powiatowy (Z) I

Sylwia Błachut kl.IVa
Wioletta Jakubiec kl. IVa
Anna Biernat kl. IVa
Magdalena Zemczak kl.IVa
Marta Mydlarz kl. IIVa
Dawid Mędrzak kl.IVa
Paulina Sporek kl. IVa
Kinga Bąk kl.IVa
Sebastian Tlałka kl. IVa Magdalena Pytel. kl.IIIa
Maria Skrzypek k;l. IIIa
Paweł Zawiła kl. Ii
Marcelina Mydlarz kl. Ia
Kinga Kręcichwost kl. Ia
Sabina Jagosz kl.Ia

Lucyna Grońska-Dobosz
28.10.2014r.
Żywiec
Zawody powiatowe w tenisie stołowym dziewcząt powiatowy
(Z)
III Juraszek Kinga kl. IIIao
Paulina Wyród kl. IIIao
Ewelina Maślanka kl. I a
Martyna Borowińska kl. I
Aleksandra Golec-Cholewa
17.10.2015r. Żywiec Regionalna Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym powiatowy
(Z)
III

Dawid Wrona kl. IV i

Izabela Zwolińska
12.10.2014r.
Żywiec
Festiwalu Piosenki Religijnej „Strefa Chwały” – zespoły wokalne powiatowy
(Z)
Grand Prix Zespół „KORNIK BAND” Lucyna Grońska-Dobosz
10.10.2014r.
Żywiec
Festiwalu Piosenki Religijnej „Strefa Chwały” – zespoły wokalne powiatowy
(Z)
I Anna Biernat, Kinga Bąk, Sylwia Błachut, Marta Mydlarz, Dawid Mędrzak, Paulina Sporek, Magdalena Zemczak, Wioletta Jakubiec z klasy 4a, Dominika Pluta z klasy 2a1, Magdalena Pytel oraz Maria Skrzypek z klasy 3a, Marcelina Mydlarz z klasy 1a. Lucyna Grońska-Dobosz
10.10.2014r.
Żywiec
Festiwalu Piosenki Religijnej „Strefa Chwały” – kategoria duety powiatowy
(Z)
I Kinga Kręcichwost 1a,
Paweł Zawiła z klasy 1i
Lucyna Grońska-Dobosz
24.09.2014r.
Bielsko-Biała

Regionalny Konkurs „Technik Absolwent” 2014 w branży: leśnictwo

regionalny
(Z)
wyróżnienie

Kamil Widuch kl. IV l
Piotr Ciapka kl. IV l
Małgorzata Janik kl. IV l
Tomasz Dziedzic kl. IV l
Marco Schwindergall kl. IV l

 Aneta Piasecka- Dybał
24.09.2014r.
Bielsko-Biała
Regionalny Konkurs „Technik Absolwent” 2014 w branży chemicznej. regionalny
(Z)
I Mateusz Bąk kl.IVa Maciej Różański
24.09.2014r.
Bielsko-Biała
Regionalny Konkurs „Technik Absolwent” 2014 w branży chemicznej. regionalny
(Z)
II Natalia Greń  kl.IVa Maciej Różański
24.09.2014r.
Bielsko-Biała
Regionalny Konkurs „Technik Absolwent” 20114 w branży chemicznej. regionalny
(Z)
III Dawid Błaszczyk  kl.IVa Maciej Różański
24.09.2014r.
Bielsko-Biała
Regionalny Konkurs „Technik Absolwent” 20114 w branży chemicznej. regionalny
(Z)
wyróżnienie Monika Duda kl.IVa
Kamila Dudek kl.IVa
Karolina Stachura kl.IVa
Robert Szczepaniak kl.IVa
Joanna Urbaniec kl.IVa
Aneta Waligóra kl.IVa
Paulina Ormaniec kl.IVa
Maciej Różański

Facebook