↑ Powrót do Osiągnięcia

2016/2017

 

22.02.2017 r.
Żywiec

Zawody powiatowe w piłce siatkowej chłopców powiatowy
(E) 
II    Krzysztof Jakubiec
Edyta Szuba

16.12.2016 r.
Żywiec

Rejonowy Etap XXV Edycji Olimpiady pt. „Promocja Zdrowego Stylu Życia PCK”. powiatowy
(E)
IV Aleksandra Sadowska Kl. IIIa Ewa Jura- Jasek Krzysztof Jakubiec

16.12.2016 r.
Żywiec

Rejonowy Etap XXV Edycji Olimpiady pt. „Promocja Zdrowego Stylu Życia PCK”. powiatowy
(E)
V Dawid Paleczny Kl. IIIa Ewa Jura- Jasek Krzysztof Jakubiec

12. 2016 r.
Żywiec

Konkurs na Plakat organizowany przez Wojewódzką Staję Sanitarno- Epidemiologiczną w Katowicach w ramach realizacji zadań w Projekcie pod hasłem: „HIV/AIDS- Jestem Świadomy Nie ryzykuję”.   wyróżnienie Weronika Tracz kl. Ia Alina Witkowska- Ignacak

8.12.2016 r.
Warszawa

Ogólnopolski Konkurs o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP –
„Technik Absolwent” 2016
w branży chemicznej.
ogólnopolski
(Z)
I Bartłomiej Kliś Alina Witkowska – Ignacak.

26.11.2016 r.
Białystok

OGÓLNOPOLSKI KONKURS AUDYCJA HISTORYCZNA ROKU 2016 ogólnopolski
(Z)
wyróżnienie Joanna Górna
Katarzyna Kijas
Mariola Sadowska

14.11.2016 r.
Żywiec

XVI Przeglądzie Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek powiatowy
(Z)
I Zespół „Kornik Band” Lucyna Grońska
– Dobosz

27-29.10.2016
Żywiec

Międzynarodowy Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej „Kalejdoskop Talentów Jesień 2016”,
kategoria – śpiew
międzynarodowy
(Z) 
II  Kinga Kręcichwost  3a  
Paweł Zawiła  3i
Lucyna Grońska
– Dobosz

25.10.2016 r.
Milówka

Zawody powiatowe w piłce nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. powiatowy
(Z)
III Caputa Tomasz kl.IVi
Ożga Karol kl. IVi
Czarniecki Kacper IVol
Wolf Tomasz kl. IIIi
Majdak Mateusz kl.IIi
Mizerny Kamil kl. IIi
Kotrys Tomasz kl.II l
Barcik Piotr kl. Ii
Ciućka Mateusz kl. IIIi
Aleksandra Golec- Cholewa

Krzysztof Jakubiec

7-9.10.2016 r.
Żywiec

Festiwal Piosenki Religijnej
„Strefa Chwały” – duet wokalno-instrumentalny
 regionalny
(Z)
III  Kinga Kręcichwost  3a  
Paweł Zawiła  3i
Lucyna Grońska
– Dobosz

2016r. Będzin

23 Międzynarodowy Festiwal Kolęd
i Pastorałek im ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie.
międzynarodowy
(Z) 
udział Kinga Kręcichwost kl.IIa Paweł Zawiła kl. IIi Lucyna Grońska
– Dobosz

22.09.2016 r.
Wrocław

MATURA NA 100 PROCENT – 
48 najlepszych polskich maturzystów
ogólnopolski
(Z) 
finalista  Michał Stopka Marzena Pietraszewska

27.09.2016 r.
Bielsko- Biała

Regionalny Konkurs
„Technik Absolwent” 2016

regionalny
(Z)

Super
Technik 

Bartłomiej Kliś

Alina Witkowska – Ignacak.

27.09.2016 r.
Bielsko- Biała

Regionalny Konkurs
„Technik Absolwent” 2016
w branży chemicznej.

regionalny
(Z)

II

Maria Sabal

Alina Witkowska – Ignacak.

27.09.2016 r.
Bielsko- Biała

Regionalny Konkurs
„Technik Absolwent” 2016
w branży chemicznej.

regionalny
(Z)

III

Mateusz Pal

Alina Witkowska – Ignacak.

27.09.2016 r.
Bielsko- Biała

Regionalny Konkurs
„Technik Absolwent” 2016
w branży informatycznej.

regionalny
(Z)

III

Dagmara Łukańko

Marzena Pietraszewska

 

27.09.2016 r.
Bielsko- Biała

Regionalny Konkurs
„Technik Absolwent” 2016
w branży chemicznej.

regionalny
(Z)

wyróżnienie

Alicja Dudek
Barbara Stachura
Sabina Micherda
Kinga Bysko

Alina Witkowska – Ignacak.

 

27.09.2016 r.
Bielsko- Biała

Regionalny Konkurs
„Technik Absolwent” 2016
w branży ogrodniczo-rolniczej.

regionalny
(Z)

wyróżnienie

Piotr Gołucha
Szymon Bigos
Szymon Worek

Alina Witkowska – Ignacak.

Facebook