2017/2018

 

Termin
miejsce

Nazwa
konkursu/ turnieju


Zasięg

Zajęte
miejsce

Imię i nazwisko
ucznia klasa

Imię i nazwisko
nauczyciela
/opiekuna

5.06.2018 r.
Czechowice- Dziedzice
Licealiada Szkolnego Związku Sportowego 1/2 Finału Wojewódzkiego. Siatkówka Plażowa Chłopców regionalny (Z) III Maciej Kupczak kl. IVoL
Maciej Piecuch kl. IIi
Kamil  Kastelik kl. IIoL
Edyta Szuba
Krzysztof Jakubiec

5.06.2018 r.

Turniej Piłki Plażowej powiatowy (Z) I Maciej Piecuch kl. Iii
Kupczak kl. IV oL
Kamil Kastelik kl. IIoL
Edyta Szuba
Krzysztof Jakubiec
4-5.06. 2018
Niepokalanów
XXII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej. ogólnopolski (E) udział Magdalena Wrzeszcz kl. I a Piotr Okrzesik
29.05.2018 r. Powiatowe Zawody w Piłce Plażowej Dziewcząt Szkół Licealnych. powiatowy (Z) IV   Edyta Szuba
Krzysztof Jakubiec
05.2018 r. Ogólnopolski Konkurs (JPN) „Sprzączki, guziki z orzełkiem ze rdzy”. ogólnopolski (Z) udział Weronika Kamińska kl.Iol
Maciej Droździk kl. Iol
Anna Miszczyk
26.04.2018 r.
Bielsko- Biała
XXII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej. diecezjalny (E) III Magdalena Wrzeszcz kl. I a Ks. Kazimierz Walusiak
Piotr Okrzesik

24.04.2018 r.

II Regionalny Konkurs „ Między Nami Chemikami” regionalny (Z) I Elżbieta Hyrlik kl. IV a Monika Bąk
Lucyna Filosek
Ewa Kulczyk
Grzegorz Filosek

21.04.2018 r.
Gilowice

Konkurs Ekologiczno-Krajoznawczy powiatowy (Z) III Jan Jasek kl. Ia Marzena Szczotka- Piecuch
Maciej Plekaniec
21.04.2018 r.
Gilowice
Konkurs Ekologiczno-Krajoznawczy powiatowy (Z) II Filip Wojtas kl. Ia Marzena Szczotka- Piecuch
Maciej Plekaniec
17.04.2018 r.
Żywiec
Drużynowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża Szkół Powiatu Żywieckiego powiatowy (Z) II   Krzysztof Jakubiec

11.04.2018 r. Żywiec

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej Miasta Żywca. kategoria Szkoły Średnie. powiatowy (Z) II Dawid Paleczny kl. Krzysztof Jakubiec

11.04.2018 r. Żywiec

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej Miasta Żywca. kategoria Szkoły Średnie. powiatowy (Z) I Aleksandra Janitek
kl. IIa
Krzysztof Jakubiec
5.04.2018 r.
Kraków
III Konkurs Wiedzy Leśnej o Puchar Dziekana Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie ogólnopolski (Z) III Piotr Pitry kl. III L Justyna Kliś
22.03.2018 r.
Żywiec
63 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski powiatowy (Z) II Patrycja Bąk Barbara Furtak
Marzec 2018 r.
Bielsko-Biała
Parafialny Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek zorganizowany przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii NNMP w Żywcu. diecezjalny udział Sabina Jagosz kl.IV a
Marcelina Mydlarz
kl.IV a
Kinga Kręcichwost
kl.IV a
Paweł Zawiła kl.IV i
Patryk Juroszek
kl.IV i
Dominik Ścieszka
kl.IV i
Jakub Seidel kl.III i
Dawid Nowicki kl.III i
Patrycja Cygoń kl.III i
Monika Żurek kl.III ai
Lucyna Grońska- Dobosz

03.2018 r.

XXI Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Jonasz” diecezjalny finalistka Ewelina Tetłak kl.Ia Ks. Kazimierz Walusiak
Piotr Okrzesik
03.2018 r. XXI Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Jonasz” diecezjalny laureatka Martyna Stasica kl. Ia Ks. Kazimierz Walusiak
Piotr Okrzesik

7.03.2018 r. Bielsko- Biała

Olimpiada Teologii Katolickiej diecezjalny udział Natalia Duś kl. Il
Aleksandra Gąsiorek kl.Il
Joanna Słonka  kl. IIIa
Ks. Kazimierz Walusiak
Piotr Okrzesik
26.02.2018 r.
Żywiec
Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół ponadgimnazjalnych. powiatowy (Z) II Michał Kupczak kl.
Maciej Piecuch kl.IIi
Jan Ciszczoń kl. IIil
Kamil Kastelik kl.IIol
Dawid Nowicki kl.
Maciej Działo kl.IIil
Kacper Drewniak kI.Iil
Edyta Szuba

02. 2018 r.

Powiatowy Konkurs Matematyczno- Logiczny powiatowy (Z) IV Sabina Iwanek kl. IIIi Anna Miszczyk

15-16.01. 2018 r. Żywiec

XIV Przegląd Kolęd i Pastorałek „Pastorałka Żywiecka 2018” powiatowy (Z) udział Kornik Band Lucyna Grońska-Dobosz

7.12.2017 r.

VIII Turniej Szachowy Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Żywieckiego. powiatowy (Z) II Sabina Iwanek kl.III i
Bartłomiej Binda
kl.III i
Konrad Zieglerkl. 1l
Roman Wrona

Grudzień 2017r.

24 Międzynarodowy Festiwal kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie międzynarod. (Z) udział Kornik Band Lucyna Grońska-Dobosz

Grudzień 2017 r.

Konkurs literacki o tematyce świątecznej organizowany w ramach cyklu imprez „Boże Narodzenie w Beskidach”. powiatowy (Z) II Klaudia Urbaniec
kl. III a
Mariola
Sadowska
Barbara Furtak
Teresa Witos

Grudzień 2017 r.

Konkurs literacki o tematyce świątecznej organizowany w ramach cyklu imprez „Boże Narodzenie w Beskidach”. powiatowy (Z) wyróżnienie Magdalena Wrzeszcz
Kl. I a
Mariola
Sadowska
Barbara Furtak
Teresa Witos

16.11.2017 r.
Żywiec

Parafialny Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek zorganizowany przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii NNMP w Żywcu. powiatowy (Z)  Zespół „Kornik – Band” Lucyna Grońska- Dobosz
24.10.2017 r. Zawody powiatowe w tenisie stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych. powiatowy (Z)  III    nauczyciele wychowania fizycznego
20.10.2017 r.
Żywiec
Gra Miejska „EKOEDUKATORZY” powiatowy (Z) III Paulina Bierczak kl. IIIai
Justyna Goryl kl. IIIai
Joanna Rabenda kl. a
Julia Starczała kl. a
Klaudia Urbaniec kl. a
Marzena Szczotka- Piecuch
29.09.2017 r.

Wrocław

IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Muzyczno-Literackiego „Zwykli ludzie wielkimi bohaterami”. ogólnopolski

(Z)

wyróżnienie Gabriela Tracz
Kl. IIa
Mariola Sadowska
25.09.2017 r .
Bielsko- Biała
Regionalny Konkurs„Technik Absolwent 2017” w branży chemicznej. regionalny
(Z)  
 I Anna Szatanik kl. IVa1 Marzena Szczotka- Piecuch
nauczyciele chemii
25.09.2017 r .
Bielsko- Biała
Regionalny Konkurs„Technik Absolwent 2017” w branży chemicznej. regionalny
(Z) 
III Marcelina Kantyka
kl. IVa2
nauczyciele chemii
25.09.2017 r .
Bielsko- Biała
Regionalny Konkurs„Technik Absolwent 2017” w branży chemicznej. regionalny
(Z) 
wyróżnienie  Patrycja Cader kl. IVa1 Marzena Szczotka- Piecuch
nauczyciele chemii
25.09.2017 r .
Bielsko- Biała
Regionalny Konkurs„Technik Absolwent 2017” w branży chemicznej. regionalny
(Z) 
wyróżnienie  Kacper Czaniecki
kl. IVa2
Marzena Szczotka- Piecuch
nauczyciele chemii

25.09.2017 r .
Bielsko- Biała

Regionalny Konkurs 
„Technik Absolwent 2017”
w branży: rolnictwo, ogrodnictwo, leśnictwo, architektura krajobrazu
regionalny
(Z) 
wyróżnienie  Bartłomiej Biernat
kl. IVL
Anna Miszczyk nauczyciele leśnictwa

25.09.2017 r .
Bielsko- Biała

Regionalny Konkurs 
„Technik Absolwent 2017”
w branży: rolnictwo, ogrodnictwo, leśnictwo, architektura krajobrazu
regionalny
(Z) 
wyróżnienie  Agata Jakubiec
kl. IVL
Anna Miszczyk nauczyciele leśnictwa

25.09.2017 r .
Bielsko- Biała

Regionalny Konkurs
„Technik Absolwent 2017”
w branży: rolnictwo, ogrodnictwo, leśnictwo, architektura krajobrazu
 regionalny
(Z)
wyróżnienie  Patrycja Iciek  kl. IVL Anna Miszczyk nauczyciele leśnictwa