2018/2019

Termin
miejsce

Nazwa
konkursu/ turnieju

Etap(E)
Zasięg(Z)

Zajęte
miejsce

Imię i nazwisko
ucznia klasa

Imię i nazwisko
nauczyciela
/opiekuna

09-10.01. 2019
Żywiec
XV Przegląd Kolęd i Pastorałek „Pastorałka Żywiecka 2019” powiatowy
(Z)
I Kornik Band Lucyna Grońska-Dobosz
Żywiec
12.2018 r.
Konkurs plastyczny o tematyce świątecznej „Boże Narodzenie w Beskidach” powiatowy
(Z)
nagroda Klaudia Urbaniec
kl. IVa
Julia Łukaszek
Kl. Ia
Barbara Furtak
Żywiec
12.2018 r.
Konkurs literacki o tematyce świątecznej „Boże Narodzenie w Beskidach”. powiatowy
(Z)
nagroda Magdalena Wrzeszcz kl.IIa
Dominika Walaszek kl. IIa
Julia Stańco kl.IIa
Natalia Mrowiec kl.Ia
Mariola Sadowska
Katowice
07.12. 2018 r.
Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna- II etap II (E) kwalifikacja do III etapu finałowego Małgorzata Mieszczak kl. IIIil Ewa Jura-Jasek
Nauczyciele logistycznych przedmiotów zawodowych
Bielsko-Biała 
09.11.2018 r.
VII Edycja Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym- etap regionalny. regionalny (Z) II Magdalena Wrzeszcz kl.IIa Alina Witkowska-Ignacak
16.10.2018 r. 
Żywiec
XIX Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek.

międzynarodowy (Z)

  Justyna Goryl kl. IV ai
Paulina Bierczak kl. IV ai
Monika Żurek kl.IV ai
Piotr Musiał kl. IV ai
Natalia Górna kl. IV a
Alicja Krzeszowiak kl. IV Jakub Seidel kl.IV i
Dawid Nowicki kl.IV i
Patrycja Cygoń kl.IV Kinga Błaszcz kl.IIIa
Emilia Fiedor kl. III a
Aleksandra Janitek kl.III a
Aleksandra Marzec kl.II a
Natalia Kachel kl. IIa
Martyna Stasica kl. IIa
Alicja Bylica kl. IIa
Jan Jasek kl.IIa
Wiktoria Mrózek kl. IIl
Aleksandra Gąsiorek kl.IIl
Angelika Szelong kl.Ia
Szymon Kamecki kl.Ia
Oliwia Niszwic kl.Ia
Lucyna Grońska- Dobosz
Żywiec 
13.10.2018 r.
Konkurs Ekologiczno-Krajoznawczy powiatowy (Z) wyróżnienie Filip Wojtas kl. IIa
Jan Jasek kl. IIa
Mariola Sadowska
Żywiec 
04.10. 2018 r.
Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna- I etap regionalny
(Z)
I (E) Kwalifikacja do II etapu Ewa Jura-Jasek 
nauczyciele logistycznych przedmiotów zawodowych
Żywiec 3.10.2018 r. Współzawodnictwo sportowe chłopców szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018 powiatowy (Z) V   nauczyciele wychowania fizycznego
Żywiec 3.10.2018 r. Współzawodnictwo sportowe chłopców szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018 powiatowy (Z) III   nauczyciele wychowania fizycznego
25.09.2018 r. Bielsko- Biała Regionalny Konkurs „Technik Absolwent 2018” w branży: rolnictwo, ogrodnictwo, leśnictwo, architektura krajobrazu regionalny
(Z)
wyróżnienie Sabina Kupczak kl. IVoL Maciej Plekaniec
nauczyciele leśnictwa
25.09.2018 r. Bielsko- Biała Regionalny Konkurs „Technik Absolwent 2018” w branży: rolnictwo, ogrodnictwo, leśnictwo, architektura krajobrazu regionalny
(Z)
wyróżnienie Maciej Wojciechowski 
Kl. IVoL
Maciej Plekaniec
nauczyciele leśnictwa
25.09.2018 r. Bielsko- Biała Regionalny Konkurs „Technik Absolwent 2018” w branży chemicznej. regionalny
(Z)
I Dawid Paleczny Kl. IVa Agata Sanocka
nauczyciele chemii
25.09.2018 r. Bielsko- Biała Regionalny Konkurs „Technik Absolwent 2018” w branży chemicznej. regionalny
(Z)
I Elżbieta Hyrlik Kl. IVa Agata Sanocka
nauczyciele chemii
25.09.2018 r. Bielsko- Biała Regionalny Konkurs „Technik Absolwent 2018” w branży chemicznej. regionalny
(Z)
II Dorota Gąsiorek Kl. IVa Agata Sanocka
nauczyciele chemii
25.09.2018 r. Bielsko- Biała Regionalny Konkurs „Technik Absolwent 2018” w branży chemicznej.

regionalny
(Z)

II Jakub Satława Kl. IVa Agata Sanocka
nauczyciele chemii
25.09.2018 r. Bielsko- Biała Regionalny Konkurs „Technik Absolwent 2018” w branży chemicznej. regionalny
(Z)
III Sabina Jagosz Kl. IVa Agata Sanocka
nauczyciele chemii
25.09.2018 r. Bielsko- Biała Regionalny Konkurs „Technik Absolwent 2018” w branży chemicznej. regionalny
(Z)
wyróżnienie Martyna Borowińska 
Kl. IVa
Agata Sanocka
nauczyciele chemii
25.09.2018 r. Bielsko- Biała Regionalny Konkurs „Technik Absolwent 2018” w branży chemicznej. regionalny
(Z)
wyróżnienie Justyna Gardaś Kl. IVa Agata Sanocka
nauczyciele chemii