2019/2020

Termin
miejsce

Nazwa
konkursu/ turnieju

Etap(E)
Zasięg(Z)

Zajęte
miejsce

Imię i nazwisko
ucznia klasa

Imię i nazwisko
nauczyciela
/opiekuna

24.02.2020 r.
Żywiec
Powiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców szkół licealnych. powiatowy (Z) I   nauczyciele wychowania fizycznego
13.02.2020 r.
Żywiec
Powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt szkół licealnych. powiatowy (Z) III   nauczyciele wychowania fizycznego
11.01.2020 r. XV Przegląd Kolęd i Pastorałek „Pastorałka Żywiecka 2020”

powiatowy (E)

wyróżnienie

Zespół Kornik BAND:
Aneta Majdak 
Kinga Błaszcz
Aleksandra Janitek
Emilia Fiedor
Aleksandra Marzec
Natalia Kachel 
Jan Jasek
Anastazja Leonek
Lucyna Grońska- Dobosz
17.12.2019 r.
Żywiec
X Turniej Szachowy Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Żywieckiego. powiatowy (Z) IV   Roman Wrona
Żywiec 7.11.2019 r. Jubileuszowy Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek.

powiatowy (E)

I

Zespół Kornik BAND Lucyna Grońska- Dobosz
12.2019 r. 
Żywiec
Konkurs literacki o tematyce świątecznej „Boże Narodzenie w Beskidach”.

powiatowy (Z)

nagroda

Dominika Walaszek kl. 3a Nauczyciele języka polskiego
16.10.2019 r.
Żywiec 
Współzawodnictwo sportowe dziewcząt szkół licealnych w roku szkolnym 2018/2019

powiatowy (Z)

III

  nauczyciele wychowania fizycznego
16.10.2019 r.
Żywiec 
Współzawodnictwo sportowe chłopców szkół licealnych w roku szkolnym 2018/2019

powiatowy (Z)

VI

  nauczyciele wychowania fizycznego
13.10.2019 r. Żywiec Festiwal Piosenki Religijnej „Strefa Chwały” regionalny
(Z)
III Angelika Szeląg 
Szymon Kamecki 
Alicja Sury
Jakub Kowalczyk
L. Grońska-Dobosz
2.10.2019 r.
Żywiec
Powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół licealnych.

powiatowy (Z)

III

  nauczyciele wychowania fizycznego
Grodzisk Mazowiecki Ogólnopolski Konkurs Historyczny KRĄG Ogólnopolski (Z) wyróżnienie Jan Jasek kl. 3a Mariola Sadowska
Grodzisk Mazowiecki Ogólnopolski Konkurs Historyczny KRĄG Ogólnopolski (Z) wynik bardzo dobry  Mikołaj Witos
kl. 2a
Mariola Sadowska
20.09.2019 r. Bielsko- Biała Regionalny Konkurs „Technik Absolwent 2019” w branży informatycznej. regionalny
(Z)
I Trocha Joanna U. Maciejko,
nauczyciele informatyki
20.09.2019 r. Bielsko- Biała Regionalny Konkurs „Technik Absolwent 2019” w branży chemicznej. regionalny
(Z)
II Słonka Joanna K. Kula-Gawron,
nauczyciele chemii
20.09.2019 r. Bielsko- Biała Regionalny Konkurs „Technik Absolwent 2019” w branży informatycznej. regionalny
(Z)
II Iwanek Sabina  U. Maciejko,
nauczyciele informatyki
20.09.2019 r. Bielsko- Biała Regionalny Konkurs „Technik Absolwent 2019” w branży chemicznej.

regionalny
(Z)

III Gibas Joanna 
Bąk Rafał
K. Kula-Gawron,
M. Piecha-Bańczyk,
Lucyna Filosek,
nauczyciele chemii
20.09.2019 r. Bielsko- Biała Regionalny Konkurs „Technik Absolwent 2019” w branży leśnej. regionalny
(Z)
III Piotr Pitry A. Piasecka-Dybał,
nauczyciele leśnictwa
20.09.2019 r. Bielsko- Biała Regionalny Konkurs „Technik Absolwent 2018” w branży chemicznej. regionalny
(Z)
wyróżnienie Bierczak Paulina 
Figura Martyna  
Kubica Natalia
Żurek Monika
Biegun Daniel 
K. Kula-Gawron,
M. Piecha-Bańczyk,
Lucyna Filosek,
nauczyciele chemii
20.09.2019 r. Bielsko- Biała Regionalny Konkurs „Technik Absolwent 2019” w branży informatycznej. regionalny
(Z)
wyróżnienie Seidel Jakub U. Maciejko,
nauczyciele informatyki
20.09.2019 r. Bielsko- Biała Regionalny Konkurs „Technik Absolwent 2019” w branży informatycznej. regionalny
(Z)
wyróżnienie Weronika Żyrek
Krzysztof Ciemała 
Arkadiusz Gruszka
 Jakub Grzesica
A. Piasecka-Dybał,
nauczyciele leśnictwa