Uczennica „Kornika” z tytułem finalistki XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej!

Małgosia Mieszczak, uczennica trzeciej klasy o kierunku technik logistyk w Zespole Szkół Technicznych i Leśnych w Żywcu, otrzymała tytuł finalistki XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Uczennica wraz z siedemdziesięcioma czterema osobami z całej Polski wyłonionymi spośród 8,3 tysiąca uczestników, prezentowała swe umiejętności podczas III etapu Olimpiady, który odbył się 1 marca 2019 r., w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

​Małgosia zdobywając  tytuł finalisty, nabyła uprawnia do  zwolnienia z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Warto dodać, że nasza szkoła kształci logistyków dopiero od trzech lat a Małgosia jest uczennicą pierwszego rocznika tego zawodu, jaki rozpoczął naukę w „Korniku”. Cieszymy się bardzo z osiągnięcia naszej uczennicy i życzymy Jej dalszych.