POKAZ TALENTÓW W KORNIKU 2018 – najlepszą formą świętowania Pierwszego Dnia Wiosny!

Pokaz talentówIle dobrego, pięknego i ciekawego może się wydarzyć jednego dnia! ❤

Młodzież naszej szkoły zaprezentowała swoje artystyczne zdolności. W licznym gronie utalentowanych znaleźli się wspaniali piosenkarze, tancerze, aktorzy, muzycy, gimnastycy i miłośnicy poezji. W każdym wykonaniu, w parze z talentem zauważalne było wielkie serce naszych młodych artystów. Szczere, pozytywne emocje malowały się na twarzach zarówno występujących jak i oglądających. To był naprawdę niesamowity dzień! Jesteście wyjątkowi!
Stwarzanie warunków do rozwoju młodych talentów, to wielka dla nas radość i duma. To także spore wyzwanie!
Gratulujemy uczestnikom Pokazu Talentów!
Dziękujemy pięknie wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego pięknego dnia a w szczególności Pani Edycie Szubie, uczniom klas: 4a, 4i, 3a oraz Radzie Uczniowskiej. Jesteśmy wdzięczni naszej Dyrekcji za wspieranie młodych talentów.