Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wielkanoc w tradycji naszych przodków” – brawo dla naszej uczennicy Julii Łukaszek z kl. 1a!

10 kwietnia br. o godz. 10.00 w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu Wydział Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Żywcu przy współudziale Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu, Gminnego Ośrodka Kultury w Łodygowicach oraz Muzeum Miejskiego w Żywcu w ramach imprezy „Wielkanoc w tradycji naszych przodków” odbył się konkurs plastyczny o tematyce świątecznej.

Jak podają sami organizatorzy celem konkursu jest rozwijanie i poszerzanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowań plastycznych, skłonienie uczestników do zapoznania się z tradycyjnymi zwyczajami i obrzędami wielkanocnymi Żywiecczyzny, zainspirowanie uczestników do twórczych poszukiwań i swobodnej nieskrępowanej twórczości.

🔹Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowały dwie uczennice z kl. Ia; Klaudia Karpeta i Julia Łukaszek. Dziękujemy.

12 kwietnia 2019 w Dziale Etnografii Muzeum Miejskiego w Żywcu odbyło się wręczenie nagród. Jedną z laureatek w kategorii szkół ponadgimnazjalnych została Julia Łukaszek. Gratulujemy!