Świętowanie Bożego Narodzenia w Korniku!

Boże Narodzenie22 grudnia 2017 roku, w Zespole Szkół Drzewnych i Leśnych w Żywcu, odbyło się piękne Bożonarodzeniowe przedstawienie. Mogliśmy przypomnieć sobie losy świata od początku jego stworzenia. Historia narodzin Jezusa ożywiła nasze serca i rozradowała je. Dzisiejsze przedstawienie zachęciło nas także do refleksji, bo to nie tylko historia biblijna, ale współczesna prawda i wezwanie do miłości. Ta niezwykła uroczystość, została ubogacona przepięknym śpiewem kolęd w wykonaniu szkolnego zespołu Kornik Band.

Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali  świąteczne przedstawienie w Korniku! Dziękujemy szczególnie ks. Kazimierzowi Walusiakowi, Panu Piotrowi Okrzesikowi, klasom 2a, 2i, 1ol, 1a oraz zespołowi Kornik Band pod kierunkiem Pani Lucyny Grońskiej Dobosz.  Ściskamy wszystkich i życzymy wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia!