Wyjątkowe miejsce, Kornik! Pokaz Talentów 2019!

21 marca Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Leśnych W Żywcu zaprezentowali swoje talenty. Po raz kolejny mogliśmy podziwiać zdolności młodzieży. Począwszy od tańca nowoczesnego, góralskiego i towarzyskiego, poprzez instrumentalne, wokalne oraz iluzjonistyczne popisy, skończywszy na autorskim programie kabaretowym – to była wielka uczta! 😊Dziękujemy Wam młodzi utalentowani! Jesteście wspaniali! Pełni zaangażowania, radośni i uzdolnieni! Dzisiejszy Pokaz Talentów jest dowodem na to, że warto rozwijać swoje zainteresowania i mieć odwagę dzielić się nimi – a szkoła w tym pomaga! Kornik ma Talent!

Dziękujemy Dyrekcji naszej szkoły oraz Pani Edycie Szubie i Pani Aleksandrze Golec-Cholewie a także Radzie Uczniowskiej, za zorganizowanie tego wyśmienitego wydarzenia! Gratulujemy i do zobaczenia za rok!