ZSTiL mistrzem powiatu

24.02.2020 r. to ważna data dla zawodników i kibiców siatkówki zarówno naszej szkoły jak i ZSME.

​To tego dnia 2:1 pokonaliśmy drużynę ZSME i 2:0 ZSBD awansując do turnieju siatkarskiego na poziomie rejonowym. Nasi zawodnicy na drodze do awansu przeciwnikom stanęli jak „ściana”. Graliśmy bardzo konsekwentnie wykorzystując nasze atuty: w ataku Jan Ciszczoń, Sebastian Hura. Należy podkreślić niezwykle profesjonalną i „trzeźwą” postawę kapitana naszej drużyny- Kamila Kastelika grającego na pozycji rozgrywającego. Na przyjęciu bardzo skutecznie i ofiarnie grali Maciej Działo, Patryk Kumorek, Piotr Barcik.

​Cała drużyna zarówno Ci, którzy zostali wymienieni jak i rezerwowi grali z niezwykłym poświęceniem,  dużą wiarą w zwycięstwo i bez kompleksów.

​Dziękujemy za taką postawę!!!