ZSTiL – mistrzem powiatu żywieckiego w piłce siatkowej!!!

24.02.2020 r. to ważna data dla zawodników i kibiców siatkówki zarówno naszej szkoły jak i ZSME.

​To tego dnia 2:1 pokonaliśmy drużynę ZSME i 2:0 ZSBD awansując do turnieju siatkarskiego na poziomie rejonowym. Nasi zawodnicy stanęli jak „ściana” na drodze do awansu przeciwnikom. Graliśmy bardzo konsekwentnie wykorzystując nasze atuty: w ataku Jan Ciszczoń, Sebastian Hura, należy podkreślić niezwykle profesjonalną i „trzeźwą” postawę kapitana naszej drużyny- Kamila Kastelika grającego na pozycji rozgrywającego. Na przyjęciu bardzo skutecznie i ofiarnie grali Maciej Działo, Patryk Kumorek, Piotr Barcik.

​Cała drużyna zarówno Ci, którzy zostali wymienieni jak i rezerwowi zawodnicy grali z dużą wiarą w zwycięstwo, bez kompleksów ale za to z niezwykłym poświęceniem.

​Dziękuję za taką postawę!!!
Kibic i entuzjasta fajnych ludzi z pasją walczących do końca. Edyta Szuba.