Technik Absolwent 2014 – nasi chemicy najlepsi!!

24 września 2014 roku w siedzibie Beskidzkiej Rady Federacji i Stowarzyszeń NOT w Bielsku Białej odbyła się uroczystość wręczenia nagród w Regionalnym Konkursie „Technik Absolwent 2014”. Absolwenci klasy IVa okazali się najlepsi w branży chemicznej zajmując trzy pierwsze miejsca:
Najlepszym chemikiem został Mateusz Bąk, drugie miejsce zajęła Natalia Greń, a trzecie Dawid Błaszczyk.
Serdecznie gratulujemy!
